Marketingový pracovník práca na TPP ale aj brigádne Vypršaná

Nitra Ostatné ponuky

Nitra

Baví ťa komunikácia s ľudmi? Staň sa členom úspešného tímu.
Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na poskytovanie služieb zákazníkom.
Náplň práce:
- komunikácia s potencionálnymi zákazníkmi, propagovanie produktov
POŽADUJEME
- zodpovednosť,
- komunikatívnosť,
- cieľavedomosť,
- schopnosť učit sa,
- reprezentatívne a príjemné vystupovanie,
- stotožnenie sa s firemnými záujmami
PONÚKAME
- denné vyplácanie bonusy,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- priateľské pracovné prostredie,
- kariérny rast,
zaškolenie na náklady firmy
prácu počas celého roka
Plat 2,60/hod€ fix plus denné bonusy od 10€. Mesačne 400€-800€.
Vaše životopisy zasielajte na email nrkariera@gmail.com

od 03. 09. do 30. 09.

Odmena 400€ - 800€

Pridal/-a: monika
Kontakt: +421 949137133
Pridané: 03. 09. 2014 11:14

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.