Obchodný zástupca, predajca, asistent - pozície - letná ponuka Vypršaná

Nitra Ostatné ponuky

Reklamnomarketingová spoločnosť v Nitre hĺadá pracovníkov .
Prijmeme komunikatívnych ľudí- výber na letnú sezónu po lete možnosť predĺžiť zmluvu
Pozície marketingový manažér, obchodný zástupca, predavač, promotérka, asistentka v marketingu - prax nieje podmienka.
Práca na TPP. Práca je vhodná aj pre študentov, ktorí končia školu alebo si chcú zarobiť cez letné prázdniny.
Náplň práce
- vybavovanie objednávok
- vedenie reklamy
- zúčastňovanie sa na predajných miestach - výstavy predaj výrobkov ,
- komunikácia so zákazníkmi, organizovanie
- propagácia
Požadujeme komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, pozitívny prístup, dochvíľnosť
Plat 400€ v čistom za mesiac.
Aj benefity 10-35€ vyplácané denne.
Nástup ihneď alebo dohoda.
Svoje životopisy posielajte na zarabajte020@gmail.com .
Posielajte čo najskôr vybraných uchádzačov ihneď kontaktujeme telefonicky alebo mailom.

od 12. 05. do 30. 06.

Odmena 400€ - 800€

Pridal/-a: monika
Kontakt: +421 949 137133
Pridané: 12. 05. 2015 09:21

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.