Sprostredkovateľ / Zástupca obchodného vedúceho Vypršaná

Prešov Papiere / Účty

Máš záujem o prácu s možnosťou kariérovo rásť, kde každý deň je prínosom?

Ponuka práce v stabilnej obchodno-ekonomickej spoločnosti.
Hľadáme mladých iniciatívnych a kreatívnych ľudí s vlohami pre samostatnosť a obchod do kancelárskych priestorov.
Práca v mladom kolektíve na hlavný a vedľajší pracovný pomer, ale vhodná aj pre študentov ako prax, privyrobenie si a naštartovanie si kariéry popri škole alebo pri ukončení SŠ,VŠ.

Náplň práce:
- Administratíva
- Správa portfólia
- Plánovanie
- Komunikácia so zákazníkom a spoločnosťami
- Personalistika

Ponuka:
- Garancia kariérneho plánu
- Mladý dynamický kolektív
- Bezplatné akreditované zaškolenie a vzdelávanie
- Možnosť flexibilného času

Požiadavky:
- SŠ vzdelanie s maturitou
- Bezúhonnosť
- Flexibilita
- Komunikatívnosť
- Zmysel pre tímovú prácu
- Znalosti MS OFFICE

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis na mailovú adresu officepresov@gmail.com

od 23. 08. do 30. 09.

Odmena dohodou

Pridal/-a: officepresov
Kontakt: officepresov@gmail.com
Pridané: 23. 08. 2015 16:02

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.