Študenti Pozor!Letná sezóna začína!Rezervujte si miesta aj s kamarátmi a zamestnajte sa v Holandsku Vypršaná

Prešov Ostatné ponuky

Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Venray....

ODCHODY KAŽDÝ TÝŽDEŇ! VHODNÉ AJ PRE PÁRY ALEBO SKUPINY! PRIHLÁSTE SA UŽ DNES A REZERVUJTE SI PRACOVNÉ MIESTO NA LETO!
NEVYŽADUJE SA JAZYK, BEZ POPLATKOV, NÁSTUP IHNEĎ + HOLANDSKÁ SIM KARTA S KREDITOM ZDARMA!
Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - základy alebo
Nemecký jazyk - základy
Pozícia je vhodná pre absolventa.
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Flexibilita a chuť pracovať!
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Práca s rozličným tovarom ako elektronika, potraviny, knihy, bižutéria, odevy, športové potreby, vonné sviečky a iné. Spracovanie on-line objednávok, balenie tovaru, triedenie, práca so skenerom, pripravovanie objednávok pre koncových zákazníkov a iné. Práca v mladom, dynamickom kolektíve.
Jedná sa o kumulovanú funkciu.
Možnosť predlžovania pracovnej zmluvy. Prax sa nevyžaduje.

V prípade záujmu je potrebná osobná registrácia na pobočke v Prešove alebo v Banskej Bystrici.

Kontakt Prešov: 0917 996 002, 0918 934 461, 051/75 814 43, infopo@ottoworkforce.sk
Kontakt Banská Bystrica: 0908 795 566, 0948 292 840, 048/41 514 67, infobb@ottoworkforce.sk

od 08. 04. do 30. 06.

Odmena 1200

Pridal/-a: Zuzana Orosová
Kontakt: +421 917 996 002
Pridané: 08. 04. 2016 16:07

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.