Mäsiar - Nórsko Vypršaná

Banská Bystrica Ostatné ponuky

Nórsko

Hľadáme pracovníkov do Nórska na pozíciu mäsiar:

- spracovanie hovädzieho/bravčového mäsa /baranieho mäsa(požaduje sa vyučenie v odbore mäsiar + 3 roky praxe)

Náplň práce:
Hľadáme skúsených mäsiarov, ktorí majú prax v spracovaní bravčového, hovädzieho a jahňacieho mäsa. Uchádzač musí mať skúsenosti so spracovaním, porciovaním a rezaním celého zvieraťa. Ide o prácu na výrobnej linke v rýchlom tempe.

• porciovanie a sekanie (celé zviera)
• práca s nožom
• práca na výrobnej linke

Výhody:

- mzda je 152 NOK Brutto hod - 3100 Eur / Brutto Mesiac
- príspevok na dopravu
- pracovný úväzok: 37,5 hodín týždenne + nadčasy
- kontrakt min. 3 mesiace s možnosťou predĺženia
- pracovné oblečenie a náradie poskytuje zamestnávateľ
- ubytovanie zabezpečené za cca. 320 Eur (nájom za 2 týždne)
- pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu

Požiadavky:
- je potrebné mať min. 3 roky praxe so spracovaním hovädzieho, bravčového a jahňacieho mäsa
- písomné referencie od predošlých zamestnávateľov sú podmienkou (Referencia je písomné zhodnotenie vašich pracovných schopností, zručností a skúseností z pohľadu predchádzajúcich zamestnávateľov, referencie musia byť v písomnej forme)
- Anglicky jazyk na úrovni B1 (pokročilý)
- vodičský preukaz a vlastné auto
- skúsenosti s prácou na linke
- skúsenosti s prácou s nožom

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:

- Podrobne rozpísaný životopis v anglickom jazyku
- Výučný list, certifikáty
- Referencie od predošlých zamestnávateľov za posledné roky (je dôležité aby ste vedeli zdokladovať minimálne 1 rok)

od 14. 04. do 21. 05.

Odmena 3100

Pridal/-a: dkrecruitment
Kontakt: 0911279723
Pridané: 14. 04. 2016 15:43

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.