Spracovanie rýb - Nórsko Vypršaná

Banská Bystrica Ostatné ponuky

Nórsko

Hľadáme pracovníkov do závodu na spracovanie rýb. (makrely, tresky, lososy, platézy)
Náplň práce: čistenie, porciovanie, filetovanie, balenie.
Pracuje sa vo veľkom závode v chlade.
Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav, keďže ide o náročnú prácu v chlade.

Zamestnávateľ vyžaduje skúsenosti so spracovaním rýb min. 1 rok.

SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA ZADARMO !!!
(nemáme žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky)

Výhody:
- mzda je 19 Eur v hrubom na hodinu
- pracovný úväzok: 37,5 hodín týždenne + nadčasy
- výplaty každé 2 týždne
- nadčasy platené za príplatok od 50%
- pracovná zmluva na min. 3 mesiace
- preplácaná dovolenka raz ročne (v júli)
- poberanie prídavkov na deti.
- pracovné oblečenie poskytuje zamestnávateľ
- ubytovanie zabezpečené za 500 Eur (mesačný nájom)
- možnosť sa kedykoľvek odsťahovať do vlastného ubytovania
- pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu
- možnosť navštevovať kurz nórskeho jazyka

Požadujeme:
- minimálne 1 rok praxe so spracovaním rýb
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka
- overené referencie

Pokiaľ máte záujem o danú pozíciu pošlite nám životopis v anglickom jazyku na emailovú adresu: info@dkrs.sk. (Do predmetu emailu uveďte o akú pozíciu máte záujem).
Informácie o predchádzajúcej praxi podrobne rozpíšte.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky zamestnávateľa.

od 14. 04. do 21. 05.

Odmena 3100

Pridal/-a: dkrecruitment
Kontakt: 0911279723
Pridané: 14. 04. 2016 15:45

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.