Tesári, Nórsko (šalovanie) - znalosť anglického jazyka je nutná Vypršaná

Banská Bystrica Stavebné práce

Nórsko / Oslo

Hľadáme skúsených šalovacích tesárov na prácu na rôznych do Nórska / Oslo.
Nástup: 08.07.2016
* ktorí majú skúsenosti so šalovaním, systémovým debnením (PERI, DOKA, SATECO).
Pracuje sa na rôznych stavbách, jedná sa o výstavbu drevených rodinných domov, priemyselných budov a iných stavieb (závisí od konkrétnych projektov).
Pracovná náplň: tesárske práce, klampiarske práce a iné tesárske práce, práca so systémovým debnením PERI, DOKA, BAUMAN.
Skúsenosti zo zahraničia sú veľkou výhodou.
Požaduje sa schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
Iné výhody
- mzda 20,50€ Brutto/ hod
- príspevok na letenku - príspevok na dopravu v Nórsku
- pracovný úväzok: 37,5 hodín týždenne + nadčasy
- výplata každé 2 týždne
- nadčasy platené za príplatok
- pracovná zmluva na dobu neurčitú (dlhodobá práca)
- pracovné oblečenie a náradie poskytuje zamestnávateľ
- ubytovanie zabezpečené za 230 - 260 Eur (nájom za 2 týždne)
- pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu
- možnosť navštevovať kurz nórskeho jazyka
Požadujeme:
- aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou - minimálne 3 roky skúseností s obdobnou prácou - zodpovednosť, flexibilita, dobrý zdravotný stav, ochota pracovať v zahraničí
Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:
* Podrobne rozpísaný životopis v ANGLICKOM jazyku
* Fotografiu
* Certifikáty
* Referencie od predošlých zamestnávateľov za posledné roky (je dôležité, aby ste vedeli zdokladovať minimálne 3 roky praxe ak ste vyučený v odbore tesár, alebo 5 rokov praxe, ak nie ste vyučený v odbore tesár)

K dispozícii sme Vám emailom: info@dkrs.sk, telefonicky:0910901936, 0910 983 036,

od 28. 06. do 08. 07.

Odmena 3300

Pridal/-a: dkrecruitment
Kontakt: 0911279723 , info@dkrs.sk
Pridané: 28. 06. 2016 14:38

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.