Groupleader s HU jazykom Vypršaná

Slovensko Ostatné ponuky

Pozor, nová práca priamo v Košiciach. Získajte skvelý zárobok ako vedúci výroby! Náplňou vašej práce bude koordinácia tímu zamestnancov v maďarskom jazyku vo výrobe autopoťahov pre lukratívne značky. Plat do 800€, k tomu vám poskytneme príspevok na stravu, zálohy vyplácané každý týždeň a možnosť zarobiť viac vďaka nadčasom. Začnite už dnes!
Náplň práce:
* Koordinácia zamestnancov pracovnej zmeny s cieľom zabezpečiť výrobu v požadovanom množstve a kvalite
* Zodpovednosť za výkony zamestnancov
* Vedenie dochádzky
Hľadáme:
* Prax so šitím podmienkou
* Maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni
* Skúsenosť s vedením ľudí a motivovaním zamestnancov podmienkou
* Ukončená textilná/odevná škola výhodou
* Schopnosť plniť limity a požiadavky výroby
Ponúkame:
* Zárobok do 800€
* Stabilnú a dlhodobú prácu
* Príjemné pracovné prostredie
* Príspevok na stravu
* Výhodná poloha spoločnosti v blízkosti centra Košíc
* Prácu pre lukratívne značky automobilov
* Zálohy vyplácané každý týždeň
* Možnosť privyrobiť si vďaka práci počas nadčasov a víkendov
V prípade bydliska nad 60 km ubytovanie ZDARMA!
Viac informácií: http://www.express-praca.sk/job/groupleader-s-hu-jazykom/

od 25. 08. do 31. 12.

Odmena do 800€

Pridal/-a: express.people
Kontakt: v texte
Pridané: 29. 08. 2016 08:00

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.