Výrobný inžinier Vypršaná

Slovensko Ostatné ponuky

Pre svetového dodávateľa komponentov v elektrotechnickom priemysle sídliaceho v Nitre  hľadáme technicky zdatných a spoľahlivých uchádzačov na pozíciu výrobný inžinier.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
* Vývoj hardvéru a softvéru testovacích zariadení
* Implementácia systémov do procesu výroby
* Analýza a riešenie problémov v rámci výroby
* Participácia na aktivitách vedúcich k zvýšeniu produktivity, zlepšeniu kvality a redukcii nákladov
* Údržba systémov a zariadení
* Vývoj operačných štandardov
* Tvorba a archivácia technickej dokumentácie
Požiadavky na zamestnanca:
* Ukončenie VŠ II. stupňa – elektrotechnické zameranie, automatizácia výroby
* Znalosť anglického jazyka – aktívne
* Programovacie zručnosti v jazyku C, C#
* Užívateľ NI TestStand, LabWindows výhodou
* Skúsenosti s vývojom hardvéru
* Programovanie mikrokontrolérov v jazyku C a assembler
* Znalosť vývojových systémov pre návrh dosiek plošných spojov
* Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť
Ponúkame:
* Okamžitý nástup
* Príplatky za poobedné a nočné zmeny, sviatky a víkendy
* Príspevok na ubytovanie a dopravu
* 13. plat
* Stravné lístky v hodnote 3,15€
* Bezplatné zabezpečenie lekárskej starostlivosti
* Životné a úrazové poistenie
* Získanie praxe v renomovanej a celosvetovo uznávanej spoločnosti
* Zľavy na nákup výrobkov alebo služieb
* Široká ponuka výhod v oblasti vzdelávania a kultúry

Viac informácií: http://www.express-praca.sk/job/vyrobny-inzinier/

od 28. 03. do 29. 03.

Odmena Dohodou

Pridal/-a: express.people
Kontakt: v texte
Pridané: 03. 04. 2017 08:00

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.