Údržba zariadení Vypršaná

Slovensko Ostatné ponuky

Láka vás práca u lukratívnej značky? Máme pre vás dobrú správu! Známa automobilka so sídlom v Trnave práve teraz otvorila nové miesta  na údržbu zariadení a jedno z nich môže byť práve vaše. Čaká na vás plat do 1127€ a možnosť zarobiť si vďaka nadčasom a príplatkom, no to rozhodne nie je všetko!
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
* Udržiavanie plynulosti chodu výroby
* Diagnostikovanie poruchy strojov a zariadení pomocou PC a systému PLC
* Zabezpečovanie opravy výrobných zariadení (elektrická, mechanická, pneumatická, hydraulická časť)
* Vykonávanie preventívnej údržby a kontrola zariadení
* Realizácia elektrických, automatizačných zmien a vylepšení potvrdených technikom špecialistom
* Zúčastnenie sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení
* Zmeny, inštalácie a opravy výrobných zariadení a ich súčastí
* Podávanie návrhov na zmeny a podieľanie sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
* Pravidelné hlásenie porúch s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy
* Dodržiavanie a aplikovanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov
Požiadavky na zamestnanca:
* Znalosť automatizácie a informačných systémov
* Záujem o robotiku
* Technické a logické myslenie
* Ochota a chuť pracovať na zmeny a ďalej sa vzdelávať
* Odolnosť voči stresu a záťaži
* Stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania výhodou
* Znalosť diagnostiky porúch pomocou PC a systému PLS (Simatic Step7, Schneider) výhodou
* Vyhláška č.718/2002 alebo vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22, §23 podmienkou
Ponúkame:
* Nástup podľa dohody
* Zaujímavé finančné ohodnotenie a variabilné zložky mzdy
* Príplatky za poobedné a nočné zmeny, sviatky a víkendy
* Získanie praxe v renomovaného a najväčšieho výrobcu áut na Slovensku
* Príspevok na ubytovanie a stravu
* Teplá strava v závodnej jedálni

Viac informácií: http://www.express-praca.sk/job/udrzba-zariadeni/

od 28. 03. do 29. 03.

Odmena 1127€

Pridal/-a: express.people
Kontakt: v texte
Pridané: 03. 04. 2017 08:00

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.