Electrical Engineer Vypršaná

Slovensko Ostatné ponuky

Pre svetového dodávateľa komponentov v elektrotechnickom priemysle sídliaceho v Nitre  hľadáme technicky zdatných a spoľahlivých uchádzačov na pozíciu Electrical Engineer – Electrical Parts.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
* Analýza chybných elektrických častí vyradených z výrobného procesu
* Tvorba inžinierskych reportov na posúdenie dodávateľov (v anglickom jazyku)
* Štúdium a tvorba protiopatrení na predchádzanie problémom s kvalitou vo výrobnom procese
* Hodnotenie elektrických častí, testovanie a potvrdzovanie parametrov (vrátane IC)
* Aktívne štúdium nových technológií v oblasti výroby polovodičov
* Úzka spolupráca s elektrickými inžiniermi (modelovými lídrami) počas zavádzania nových produktov (modelov)
* Práca so zoznamom elektrických častí
* Komunikácia s dodávateľmi elektrických častí v anglickom jazyku
* Spolupráca pri vývoji elektrických častí
Požiadavky na zamestnanca:
* VŠ elektrotechnického zamerania
* Prax v elektrotechnickej oblasti výhodou
* Elektrotechnická spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Z.z., § 21
* Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku (predovšetkým technická oblasť)
* Microsoft Office - pokročilý
* Vysoká osobná zodpovednosť a pracovné nasadenie
* Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
Ponúkame:
* Okamžitý nástup
* Príplatky za poobedné a nočné zmeny, sviatky a víkendy
* Príspevok na ubytovanie a dopravu
* 13. plat
* Stravné lístky v hodnote 3,15€
* Bezplatné zabezpečenie lekárskej starostlivosti
* Životné a úrazové poistenie
* Získanie praxe v renomovanej a celosvetovo uznávanej spoločnosti
* Zľavy na nákup výrobkov alebo služieb
* Široká ponuka výhod v oblasti vzdelávania a kultúry
* Pravidelné teambuildingové akcie

Viac informácií: http://www.express-praca.sk/job/electrical-engineer/

od 03. 04. do 04. 04.

Odmena Dohodou

Pridal/-a: express.people
Kontakt: v texte
Pridané: 10. 04. 2017 08:00

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.