Operátor vo výrobe Vypršaná

Slovensko Ostatné ponuky

Zarábajte ako operátor výroby u jedného z najväčších výrobcov plastových komponentov pre automobilový priemysel, ktorý sa zameriava na lisovanie exteriérových a interiérových komponentov. Využite zamestnanecké výhody a benefity, možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
* Výroba plastových komponentov do áut
* Práca s etiketami, montáž emblémov
* Obsluha strojov na plasty
* Udržiavanie požadovanej kvality produktov
* Zaistenie čistoty okolo strojov na vysokej úrovni
Požiadavky na zamestnanca:
* Minimálne dosiahnuté vzdelanie – základné
* Znalosť PC na užívateľskej úrovni
* Spoľahlivý a starostlivý prístup k práci
Ponúkame:
* Jednoduchá práca aj bez praxe
* Príspevok na dopravu
* Ubytovanie 10 min. pešo od výrobnej haly v historickom meste Prostějov
* Výber zálohy po odpracovaní 5 zmien
* Klimatizované nové priestory, čisté prostredie bez hluku
* Stravné lístky v hodnote 80Kč
* Ochranné pomôcky a pracovné oblečenie
* Príplatky za prácu v noci, cez víkendy a za nadčasy

Viac informácií: http://www.express-praca.sk/job/operator-vo-vyrobe/

od 11. 04. do 12. 04.

Odmena 720 € brutto

Pridal/-a: express.people
Kontakt: v texte
Pridané: 17. 04. 2017 08:00

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.