Práca aj pre Teba s ubytovaním Vypršaná

Bratislava Ostatné ponuky

čr - Pardubice

Hľadáme šikovných a zručných operátorov/ky výroby autorádií. Práca vo veľmi modernom a čistom prostredí vhodná pre mužov aj ženy. Miesto výkonu práce : Pardubice.

Náplň práce:
- Obsluha strojov a zariadení
- Montáž, testovanie a balenie autorádií
Ponúkame:
- Práca v stabilnej a modernej spoločnosti
- 73- 83 Kč/ hod. v čistom + príplatky za nočné smeny a nadčasy
- Individuálne bonusy v závislosti od šikovnosti
- Ubytovanie zdarma alebo príspevok na bývanie v súkromí
- 445 Kč príspevok na dopravu

Požadujeme:
- Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť
- zdravotná spôsobilosť
- manuálna zručnosť

Informácie pre uchádzačov:
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš aktuálny štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Kontaktná osoba:

Lívia Kubačková
e-mail: kubackova@jobs4joy.cz
tel. č: 0949 498 384
Adresa: Dúbravská cesta 2
Bratislava 841 04

od 19. 04. do 26. 04.

Odmena ...

Kontakt: 0949498384
Pridané: 19. 04. 2017 11:11

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.