CNC operátor/programátor – Holandsko Vypršaná

Banská Bystrica Ostatné ponuky

Pre spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu všetkých druhov prefabrikovaných kovových výrobkov hľadáme skúseného CNC operátora na presné a bezpečné používanie CNC strojov. Spoločnosť pracuje so softvérom Fanuc, Heidenhain, Edgecam.
Je pre Vás programovanie zaujímavejšie ako obsluhovanie CNC stroja? Hľadáme taktiež skúseného CNC programátora na obsluhu a údržbu CNC strojov. Ako CNC programátor budete zodpovedný za čítanie a interpretáciu technických plánov, zadávanie konštrukčných špecifikácií a za kontrolu konečného výrobku. Vašou prácou bude aj údržba stroja a odstraňovanie problémov, ktoré sa vyskytnú počas výrobného procesu.
Náplň práce:
- Obsluha alebo programovanie CNC stroja (frézovanie/sústruženie) – FANUC, Heidenhain, Edgecam.
- Čítanie a interpretácia technických plánov
- Práca s rôznymi druhmi materiálu

Ponúkame:
- Holandská pracovná zmluva 475€ v čistom/týždeň
- Litovská pracovná zmluva od 720€ do 760€ v čistom/týždeň
- Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- Možnosť prenajať si auto
- Pomoc pri registrácii v krajine
- Zdravotné poistenie hradené zamestnávateľom

Požiadavky:
- Vyžaduje sa prax v odbore min. 2 roky
- Anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B1
- Vodičsky preukaz kategória B
- Vlastné auto výhodou
- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Dobrý zdravotný stav

V prípade záujmu nám zašlite nasledujúce dokumenty:
- Detailne vyplnený životopis v anglickom jazyku
- Fotografie (ideálne z pracovného prostredia)
- Certifikáty
- Referencie

od 20. 06. do 27. 06.

Odmena 3270

Pridal/-a: dkrecruitment
Kontakt: info@dkrs.eu
Pridané: 20. 06. 2022 11:23

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.