Práce vo výrobe - blízko hraníc so SR s ubytovaním zdarma Vypršaná

Bratislava Ostatné ponuky

Česká republika - Mikulov - pri Břeclave

Prijmeme šikovných operátorov/ky do medzinárodnej spoločnosti patriacej k popredným výrobcom káblov a vodičových zväzkov pre automobilový priemysel. Práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Náplň práce:
- výroba káblov a vodičových zväzkov pre automobilový priemysel
- obsluha jednoduchých strojov a zariadení na ich výrobu

Ponúkame:
-mzda 80 - 91 Kč/hod v čistom
Týždenné zálohy
- stabilné zamestnanie v modernej výrobnej spoločnosti
- náklady na cestu so SR v plnej výške preplatené
- ubytovanie ZDARMA alebo príspevok na ubytovanie v súkromí vo výške 3 000 Kč osoba/ mesiac
- príspevok na stravu a dopravu
- príplatky za nadčasy

Požadujeme:
- Spoľahlivosť
- Zodpovedný prístup k práci
- Znalosť PC (základy)
- Zdravotná spôsobilosť
Informácie pre uchádzačov:
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš aktuálny štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Kontaktná osoba:
Lívia Kubačková
e-mail: kubackova@jobs4joy.cz
tel. č: 0949 498 384
Adresa: Dúbravská cesta 2
Bratislava 841 04

od 19. 04. do 30. 06.

Odmena ...

Kontakt: 0949498384
Pridané: 19. 04. 2017 11:09

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.